OLD
SKULL
TATTOO


© 2020 Ataman Productions

Drodzy Klienci.

W okresie przejściowym, pomiędzy dniem uwolnienia branży, 8-go czerwca roku 2020, a kolejnym odcinkiem serialu : „Moderowana zagłada ludzkości”, przez wzgląd na bezpieczeństwo tak Was, jak nas, oraz w zgodzie z wytycznymi ministerialnymi, fizyczny dostęp do studio będzie ograniczony.

Z uwagi na powyższe wprowadzamy poniższe:

 • przyjmujemy wyłącznie osoby zainteresowane, bez osób towarzyszących,
 • zapisy na tatuaże i uzgodnienia prowadzimy za pośrednictwem poczty: info@oldskulltattoo.pl, oraz poprzez profil Facebook i Instagram.
 • w przypadku konieczności konsultacji osobistej, przyjmujemy tylko w wyznaczonych dniach i godzinach.
OST_Logo_BW

TERMINY KONSULTACJI OSOBISTYCH:

poniedziałki i piątki: 10.00-11.00,
wtorki i czwartki: 16.00-17.00.

W środy, soboty, niedziele, święta i inne, bliżej nie określone dni w zależności od zaistniałych okoliczności, nie przyjmujemy.

F.A.Q.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wykonywania tatuażu.

 • Bardzo dobrze gdy wiesz czego chcesz. Nie musisz mieć przygotowanego wzoru, ale Twoja świadomość i zdecydowanie oszczędzą nam wiele czasu spędzonego nad katalogami z tysiącami motywów.

  Po pierwsze musisz sobie uświadomić, że rysunek wykonany na skórze pozostanie Ci na całe życie. Nie kieruj się modą, ona przemija, tatuaż pozostaje.

  Jeśli jednak nie masz pomysłu, a jesteś całkowicie zdecydowany/a, spróbuj zacząć od podstawowych założeń; ustal wielkość i miejsce jego naniesienia – anatomia ludzka ma bardzo duży wpływ na rodzaj dobranego wzoru – innymi słowy: nie każdy wzór pasuje wszędzie; zastanów się, czy ma być kolorowy, czy ma być przedstawiający (postaci, zwierzęta, motywy roślinne), realistyczny czy też bardziej graficzny. To wszystko zebrane razem w dużym stopniu pozwoli na wybranie lub zaprojektowanie tatuażu, którym cieszyć Cię będziesz latami.

 • Cena usługi zależy tylko i wyłącznie od dwóch czynników: skomplikowania wzoru pod względem graficznym i technicznym oraz czasu potrzebnego na jego wykonanie. Wszystkie prace wyceniane są indywidualnie po uzgodnieniu motywu do opracowania.

  Klient dokonuje wpłaty zadatku w wysokości 20 do 40% wartości usługi, reszta płatna jest podczas kolejnych sesji, za każdą w momencie jej rozpoczęcia.

 • Tak, w prawie każdym wypadku usługa wykonania wzoru na skórze jest planowana na określony termin. Wiąże się to po pierwsze z możliwościami czasowymi zakładu, po drugie z założeniem, że wykonujemy tatuaże warte pracy im poświęconej, a takie wymagają czasu i przygotowań – niemożliwym jest wykonanie ich „z marszu”. Większość tatuaży, którymi się zajmujemy wymaga kilkukrotnych odwiedzin w zakładzie.

  Termin rezerwujemy wyłącznie po wpłaceniu zadatku. Zadatek jest bezzwrotny, w przypadkach losowych przesuniemy termin na najbliższy, dogodny dla obu stron.

 • Tak, pod warunkiem, udzielenia przez Ciebie niezbędnych informacji o stanie zdrowia – przeciwskazania zostały opisane w kolejnym punkcie.

  Studio zostało zaprojektowane, przysposobione i wyposażone w sprzęt niezbędny do wykonywania tatuaży zgodnie z obowiązującymi przepisami i pozostaje pod nadzorem Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Tarnowie.

  Sprzęt mający styczność z tkanką jest fabrycznie sterylny i przeznaczony wyłącznie do jednorazowego użytku.

 • Osoby cierpiące na choroby związane z zaburzeniami krzepliwości krwi, osoby w trakcie i tuż po przebyciu infekcji, uczulone na kontakt z metalami nie mogą być tatuowane.

  Odmówimy również kategorycznie osobom w stanie upojenia alkoholowego lub pod wpływem środków odurzających. Nie tatuujemy osób niepełnoletnich.

 • Po pierwsze musisz być wypoczęta/y, wyspana/y.

  Dzień przed zabiegiem nie pij alkoholu, powoduje on wzrost ciśnienia tętniczego, co z kolei może wywołać krwawienie i kolor pigmentu po wygojeniu będzie dużo mniej intensywny.

  Godzinę przed tatuowaniem zjedz do syta – zapobiegnie to ewentualnym omdleniom. Możesz przynieść ze sobą słodki napój oraz batonik, węglowodany dodadzą Ci energii. Nie są wskazane napoje z zawartością kofeiny, energetyzujące i wszystkie inne mogące mieć wpływ na wzrost ciśnienia krwi.

  Zadbaj o czystość osobistą oraz czystą odzież.

  Przygotuj informacje o ewentualnych przeciwskazaniach jak alergie, choroby itp.

  Co najmniej 3 tygodnie przed zrobieniem tatuażu nie opalaj skóry na słońcu ani w solarium. W tym czasie skórę nawilżaj balsamem, oliwką lub kremem, aż do chwili wykonania zabiegu.

 • Dbałość o świeżo wykonany tatuaż, szczególnie w okresie gojenia, sprawi, że pozostanie on bardzo długo w dobrej kondycji. W studio otrzymasz szczegółowe informacje i materiały na temat zasad, których musisz przestrzegać, aby długo cieszyć się estetycznym i intensywnym wzorem.

  Pamiętaj jeśli posiadasz świeży tatuaż, nie możesz pić alkoholu.

  W tej przymusowej abstynencji musisz pozostać przez dwa do trzech dni po wykonaniu tatuażu, dlatego nie daj się skusić namowom koleżanek i kolegów do oblania takiej okazji.

info@oldskulltattoo.pl
+48 697 130 545
Tarnów, ul. Goldhammera 5
page_break_01

GALERIE ZDJĘĆ

info@oldskulltattoo.pl

Na wszystkie otrzymane wiadomości odpowiadamy, w zależności od natłoku obowiązków może to jednak potrwać do kilku dni.

Tarnów, ul. Goldhammera 5
+48 697 130 545